Liftea – Když příroda pomáhá!

  • Znovuobjevujeme pro vás tradiční byliny a jejich léčivé vlastnosti.
  • Otevíráme staré herbáře s léčivými rostlinami a skládáme pro vás ty nejúčinnější bylinné směsi.
  • Násobíme léčivou sílu přírody díky silným extraktům s maximální vstřebatelností.
  • Naším posláním je představit vám přírodu jako lékárnu nekonečných možností.
  • Téměř veškerou produkci pro vás vyrábíme přímo v České republice.

 

Liftea je česká značka, která čerpá inspiraci z přírody a starých herbářů léčivých bylin, aby vám pak ve spolupráci s předními odborníky v oblasti lékařství a farmacie mohla nabídnout zdraví z přírody, které skutečně umí pomáhat.

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) se při různých onemocněních uchylují k síle bylin až dvě třetiny světové populace. Liftea vám chce poskytnout takové doplňky stravy, které dokážou léčivou sílu přírody ještě znásobit. Léčivé látky z bylin proto nabízí ve formě silných extraktů, jaké nelze obvykle získat běžným užíváním bylin. Navíc je míchá s jinými rostlinami nebo látkami tak, aby byl dosažen co nejsilnější účinek a aby byla garantována vstřebatelnost a využitelnost účinných látek naším organismem.

Pro maximální účinek přírodní síly rostlin využívá značka Liftea nejmodernější vědecké poznatky, informace a studie. Stejně tak jako znalosti a zkušenosti předních českých odborníků v oblasti lékařství a farmacie.

Novinky mezi produkty se vyvíjí i díky pozornému sledování potřeb zákazníků a zdravotních problémů, které řeší. Proto máte možnost mezi produkty značky Liftea nacházet stále nová řešení na své neduhy a problémy. A nejen to! Liftea se snaží svými produkty nehasit jen již rozvinuté problémy svých zákazníků, ale vyvíjet i produkty ideální pro prevenci, a problémům i nemocím tak účinně předcházet.

Značka Liftea patří do divize Pharma společnosti LIFTEC CZ spol. s r.o. Ta je významnou distribuční a současně výrobní společností zaměřenou na farmaceutický a drogistický trh v České republice a na Slovensku, kde působí více než 25 let. LIFTEC CZ spol. s r.o. zastupuje významné světové značky v oblasti farmacie (léčiva, zdravotnické prostředky a doplňky stravy), drogistického zboží a kosmetiky. Firma má veškerá oprávnění k distribuci léčiv, zajišťuje odborné poradenství při registraci léčiv a spolupráci při plnění podmínek české a slovenské legislativy potřebné při uvedení přípravků na trh.