Liftea Sladké sny

Na nespavost funguje kombinace účinných bylin, kterými jsou kořen kozlíku lékařského a chmelové šištice. Tyto účinné byliny obsahuje doplněk stravy Liftea Sladké sny.
 • Bylinky pro klidný spánek
 • Zkracují dobu usínání a prohlubují spánek

Trpíte únavou, jste podráždění a nemůžete se koncentrovat? To jsou časté příčiny nekvalitního spánku. Na nespavost funguje kombinace účinných bylin, kterými jsou kořen kozlíku lékařského a chmelové šištice. Tyto účinné byliny obsahuje doplněk stravy Liftea Sladké sny. Díky užívání tohoto přípravku se zkrátí doba vašeho usínání, prohloubí se spánek a zlepší se jeho kvalita.

Zlepšete kvalitu svého spánku!

O kvalitní spánek nás v dnešní době připravuje stres, přepracovanost, problémy v rodině, strach o své bližní a určitě se najde další plejáda podobných problémů. Náš spánek je pak nekvalitní, můžeme se v noci budit, často míváme problém večer usnout. Řešení nabízí přírodní produkt Liftea Sladké sny.

Problémy se spánkem měl už alespoň někdy v životě snad každý. Horší je, když nás tyto problémy začnou trápit dlouhodobě. Spánek je totiž důležitý pro regeneraci funkcí nezbytných pro myšlení, bez kvalitního spánku se nedokážeme soustředit, hůře zvládáme napětí a stres, jsme unavení, podráždění, špatně se koncentrujeme a při dlouhodobém nedostatku kvalitního spánku se výrazně snižuje i naše imunita. Nedostatek kvalitního spánku umí ohrozit naše fyzické i psychické zdraví. Proto tento problém rozhodně nelze brát na lehkou váhu a dříve, než sáhneme po řešení v podobě hypnotik na předpis, je rozhodně na místě zkusit sjednat nápravu našeho spánkového režimu přírodní cestou.

Tu nabízí dvě rostlinky: kozlík lékařský, přesněji jeho kořen, a chmel otáčivý, konkrétně jeho šištice. Extrakt z těchto bylin v kombinaci s vitaminem B6 dokáže příznivě zkrátit dobu usínání, prohloubit spánek a zlepšit jeho kvalitu. Najdete jej v doplňku stravy Liftea Sladké sny.

Složení a dávkování

Složení doplňku stravy:

 • Kozlík lékařský, Valeriana officinalis: 210 mg (extrakt z kořene 6:1–35 mg)
 • Chmel otáčivý, Humulus lupulus: 40 mg (extrakt z šištic 4:1–10 mg)
 • Pyridoxin (vitamin B6): 1,7 mg DDD*

*DDD – doporučená denní dávka

Další přidané látky:

 • zahušťovadlo: dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého
 • plnidla: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, hydroxypropylmethylcelulóza
 • stabilizátory: polydextróza, polyvinylpyrolidon, triethylcitrát
 • barvivo: oxid titaničitý
 • protispékavé látky: stearan hořečnatý, mastek
Doporučená denní dávka: 1­–3 tablety denně

Komu je přípravek určen

 • Přípravek je určen pro každého, kdo má problémy s usínáním.
 • Hodí se pro lidi, kteří se v noci budí.
 • Pomáhá v případech, kdy spánek není dostatečně hluboký.
 • Ocení jej především lidé s dlouhodobými spánkovými problémy.
 • Pomáhá v případě nespavosti spojené s psychickou vyčerpaností, se stresem a v případě, kdy neumíme takzvaně „vypnout“ a potřebujeme zklidnit organismus.

Přípravek není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Doporučená cena: 109 Kč

Byliny a účinné látky

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis)

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis)

V bylinné léčbě se nejčastěji využívá kořen kozlíku lékařského. Jako léčivá rostlina se kozlík používá již odpradávna. Jeho léčebný potenciál je především při řešení problémů s nespavostí, kozlík podporuje činnost nervové soustavy a zlepšuje psychický stav. Kozlík dokáže zkrátit dobu usínání a zlepšit kvalitu spánku. Působí proti strachu, křečím, snižuje krevní tlak a má mírné analgetické účinky, takže umí snižovat bolest. V podobě tradičních kapek se kozlík využívá při srdečních neurózách, při vyčerpání, migrénách, stresu, při přecitlivělosti a nespavosti.

Chmel otáčivý (Humulus lupulus)

Chmel otáčivý (Humulus lupulus)

Na chmel obvykle pohlížíme pouze jako na ingredienci piva. On je však i významnou léčivkou. Obsahuje silici lupin, která má mírně sedativní účinky. Uklidňuje celý organismus, úspěšně poslouží při migréně, v přechodu i při nespavosti. Současně jsou jeho součástí hořčiny, jenž pozitivně ovlivňují trávení. Má diuretické i antibakteriální účinky.

Časté dotazy

∴ Špatně spím. Mohu přípravek Liftea Sladké sny užívat dlouhodobě?

Ano, je to možné. Při dlouhodobém užívání se doporučuje vždy po čtyřech týdnech užívání zařadit týdenní přestávku a pak v užívání opět po dobu jednoho měsíce pokračovat.

∴ Jak bych měl přípravek Liftea Sladké sny užívat?

Doporučenou dávkou jsou 1 až 3 tobolky přípravku denně. Množství přípravku volte podle své hmotnosti a podle závažnosti vašich obtíží.

∴ Na jak dlouho mi vystačí doplněk stravy Liftea Sladké sny?

Jestliže užíváte denně jednu tobolku, tak na měsíc. V případě intenzivnější kúry, kdy se užívají až 2 tobolky denně, vám přípravek vydrží 15 dnů. Pokud užíváte 3 tobolky denně, tak deset dnů. Balení obsahuje 30 tobolek přípravku.