Liftea pro játra a ledviny

Doplněk stravy Liftea pro játra a ledviny je určen pro detoxikaci a regeneraci jater a současně pro pročištění těla prostřednictvím ledvin.
 • Komplex bylin pro posilnění činnosti jater, ledvin a žlučníku
 • Očistná kúra pro celý organismus

Doplněk stravy Liftea pro játra a ledviny je určen pro detoxikaci a regeneraci jater a současně pro pročištění těla prostřednictvím ledvin. Obsahuje ostropestřec mariánský, výtažek z kopřivy dvojdomé a výtažek ze smetánky lékařské. Odbourává z těla toxické látky (včetně alkoholu) a organismu poskytuje dlouhodobou ochranu před působením škodlivin.

Dlouhodobá ochrana jater před působením škodlivin

Komplexní přípravek Liftea pro játra a ledviny staví na síle bylin, jakými jsou ostropestřec mariánský, kopřiva dvoudomá a smetánka lékařská. Ostropestřec mariánský vychytává škodliviny rozpustné v tucích. Výtažek z kopřivy dvoudomé umí podpořit tvorbu moči, a tím urychlit vyplavení škodlivin ven z našeho těla. Močopudné účinky má i smetánka lékařská. Tyto byliny doplněné o další účinné látky dávají přípravku schopnost pročišťovat náš organismus. Doplněk stravy je vhodným doplňkem očišťovacích kúr. Oceníte ho, pokud potřebujete z vašeho těla odbourávat toxické látky, a i v případě, že trpíte jaterními nebo žlučníkovými problémy.

Správná činnost jater a ledvin ovlivňuje náš zdravotní stav. Tyto orgány jsou naší „osobní čističkou“ a mají schopnost z našeho těla odstraňovat všemožné škodliviny. Liftea pro játra a ledviny je přípravek, který podporuje přirozenou čisticí schopnost našich jater a ledvin, a tím napomáhá odstraňování škodlivin z našeho těla.

Složení a dávkování

Složení doplňku stravy:

 • Ostropestřec mariánský, Silybum marianum (extrakt z byliny: 20 mg)
 • Kopřiva dvoudomá, Urtica dioica (extrakt z byliny: 50 mg)
 • Smetánka lékařská, také Pampeliška lékařská, Taraxacum officinale (extrakt z byliny: 12,5 mg)

Další přidané látky:

 • cholin: 100 mg
 • L-methionin: 25 mg
 • vitamin B1: 1 mg (91 % DDD)
 • vitamin B6: 1 mg (71 % DDD)
 • vitamin E: 5 mg (42 % DDD)

Poznámka: DDD – doporučená denní dávka

Doporučená denní dávka: 1–2 tobolky denně

Komu je přípravek určen

 • Přípravek je určen k pročišťování organismu.
 • Hodí se jako součást a doplněk očišťovacích kúr.
 • Je určen pro osoby s potřebou odbourávání toxických látek, vč. alkoholu.
 • Vhodný je pro lidi trpící jaterními a žlučníkovými problémy.
 • Přípravek mohou užívat diabetici i lidi s bezlepkovou dietou.

Přípravek není určen dětem do 3 let.

Doporučená cena: 149 Kč

Byliny a účinné látky

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

Udržovat jaterní tkáň v potřebné aktivitě a odstraňovat nebezpečné škodliviny pomáhá játrům silybinin, jedna ze složek silymarinu. Ten je obsažen v nažkách ostropestřce mariánského (Silybum marianum). Jde o velký bodlák původem ze Středomoří, který se u nás pěstuje pro potřeby farmaceutického průmyslu a v poslední době se díky svým účinkům vrací i do českých zahrad jako léčivá bylina.

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)

K odplavování nežádoucích škodlivin z těla přispívá svými čisticími močopudnými účinky kopřiva dvoudomá (Urtica dioica), resp. její nať. Ta obsahuje histamin, acetylcholin, organické kyseliny, chlorofyl a četné flavonoidy a stopová množství vitaminů A, B2, kyseliny listové a askorbové – vitamin C.

Smetánka lékařská (Taraxacum officinale)

Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale)

Pampeliška lékařská, nazývaná též smetánka lékařská (Taraxacum officinale) má mírně močopudné účinky. Ve své listové a kořenové droze obsahuje hořčiny (endesmanolidy a germakranolidy), které ulehčují trávení potravy. Podporuje činnost jater a žlučníku. I v lidovém léčitelství se nať a kořen pampelišky odedávna používají jako droga zlepšující trávení.

Cholin, esenciální aminokyselina methionin, vitaminy skupiny B a vitamin E

Přípravek Liftea pro játra a ledviny navíc obsahuje biogenní amin cholin. V lidském těle je jakýmsi stavebním kamenem pro tvorbu acetylcholinu, lecitinu a menthioninu, a má tudíž v těle zásadní význam. Přípravek obsahuje i esenciální aminokyselinu methionin a vitaminy skupiny B a vitamin E. Tyto látky si tělo nedokáže samo vyrobit, a přijímá je proto buď jako součást potravy, nebo jej tělu lze dodat formou tohoto doplňku stravy.

Časté dotazy

∴ Jak bych měl přípravek Liftea pro játra a ledviny užívat?

Doporučenou dávkou je 1 až 2 tobolky přípravku denně. Množství přípravku volte podle své hmotnosti a podle závažnosti vašich obtíží. Přípravek užívejte nejlépe spolu s jídlem. Doplněk stravy Liftea pro játra a ledviny se doporučuje užívat dlouhodobě. Důležité je přípravek vždy zapít dostatečným množstvím tekutiny a dostatečný pitný režim dodržovat i v průběhu dne.

∴ Je Liftea pro játra a ledviny vhodná jako lék nebo jako prevence?

Liftea pro játra a ledviny není ve smyslu zákona lékem, ale její užívání jako doplňku stravy je vhodné i ve chvíli, kdy už s játry, ledvinami nebo žlučníkem máme problémy. Ještě vhodnější je užívat přípravek jako prevenci před těmito problémy. Přípravek je vhodný užívat i jako součást detoxikačních programů.

∴ Není lepší užívat ostropestřec jako bylinkový čaj ze zahrádky?

Doplněk stravy Liftea pro játra a ledviny nabízí přímo výtažky účinné látky obsaženy v nažkách rostliny. Pouhým pitím bylinkového čaje z rostliny nelze tělu dodat takto optimální množství. Navíc přípravek Liftea pro játra a ledviny je kombinací dalších bylin, které nabízí optimální „koktejl“ pro zlepšení stavu a prevenci našich jater a ledvin.

∴ Mohu přípravek Liftea pro játra a ledviny užívat spolu s dalšími léky?

Přípravek může ovlivňovat účinnost některých léků. V případě, že pravidelně užíváte léky předepsané lékařem, je vhodné se domluvit o možnosti užívat tyto léky současně s doplňkem stravy Liftea pro játra a ledviny – a to přímo se svým lékařem nebo s lékárníkem.

∴ Na jak dlouho mi vystačí doplněk stravy Liftea pro játra a ledviny?

Pokud užíváte denně jednu tobolku, tak na měsíc. V případě intenzivnější kúry, kdy se užívají až 2 tobolky denně, vám přípravek vydrží 15 dnů. Balení obsahuje 30 tobolek přípravku.