Liftea Hloh, jmelí, česnek

Doplněk stravy Liftea Hloh, jmelí, česnek je unikátní kombinací třech účinných bylin pro unavené srdce.
 • Tři bylinky pro srdce a cévy
 • Pro lidi ohrožené kardiovaskulárními problémy

Doplněk stravy Liftea Hloh, jmelí, česnek je unikátní kombinací třech účinných bylin pro unavené srdce. Hodí se pro každého, kdo si chce uchovat zdravé srdce a cévy a zejména pak pro lidi ohrožené kardiovaskulárními problémy.

Energie z přírody pro unavené srdce

Přípravek Liftea Hloh, jmelí, česnek umí dodat energii unavenému srdci. Podporuje normální činnost srdce a krevního oběhu. Komplex účinných bylin v přípravku přispívá k optimalizaci krevního tlaku a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu. Jak to, že kombinace těchto třech královských bylin dokáže tak pozitivně působit na naše srdce a cévy? Hloh je považován za přírodní srdeční tonikum pro lidi s diagnózou unaveného srdečního svalu. Jmelí má schopnost mírně snižovat krevní tlak a rozšiřovat krevní vlásečnice. Česnek je zdrojem alicinu, který rovněž přispívá ke snižování krevního tlaku a současně má řadu dalších pozitivních vlastností, kterými ovlivňuje naše zdraví.

Složení a dávkování

Složení doplňku stravy:

 • Hloh obecný, Crataegus laevigata (sušený prášek zplodu – 60 mg)
 • Jmelí bílé, Viscum album (extrakt 60 mg = 180 mg surové nati)
 • Česnek setý, též kuchyňský, Allium sativum (extrakt 150 mg = 450 mg sušeného česneku)

Další přidané látky:

Produkt neobsahuje umělá barviva a chemické konzervanty.

 • řepkový olej
 • oxid křemičitý
 • želatina, barvivo E150d
 • šelak E904
 • glycerol
 • uhličitan amonný
 • sodná sůl karboxymethylcelulózy
 • talek (E553b)
 • kokosový olej
Doporučená denní dávka: 1–2 tobolky denně

Komu je přípravek určen

 • Přípravek je určen pro lidi se zvýšeným nebo rozkolísaným krevním tlakem.
 • Je vhodný pro lidi trpícími kardiovaskulárními nemocemi.
 • Ocení jej lidé ohrožení metabolickými chorobami, jako jsou obezita, cukrovka nebo porucha metabolismu tuků.
 • Je užitečný pro každého, kdo je vystaven vysoké stresové zátěži.
 • Pomáhá lidem citlivým na změny atmosférického tlaku projevující se změnami krevního tlaku a točením hlavy.

Přípravek není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Výrobce: SWISS CAPS AG, Husenstrasse 35, CH-9533 Kirchberg, Švýcarsko

Doporučená cena: 149 Kč

Byliny a účinné látky

Hloh obecný (Crataegus laevigata)

Hloh obecný (Crataegus laevigata)

Hloh je bylinou úzce spojovanou s léčbou srdečních problémů. Je považován za přírodní srdeční tonikum vhodné pro seniory s diagnózou Cor senille, tedy unaveného srdečního svalu. Jde o nemoc, kdy srdce bije velmi rychle i v klidu, aniž k tomu má zjevný důvod. Hloh obsahuje triterpenové kyseliny, které rozšiřují srdeční cévy. Dochází tím ke zlepšování koronárního průtoku a k posilnění srdečního svalu. Hloh také mírně snižuje krevní tlak. Nepůsobí přímo proti vysokému tlaku krve, ale pomáhá normalizovat krevní tlak zlepšením srdečního výkonu. Doporučuje se užívat při bušení srdce, těžkém dechu a mírně zvýšeném krevním tlaku.

Jmelí bílé (Viscum album)

Jmelí bílé (Viscum album)

Známý parazitický keřík jmelí bílé používali pro jeho léčebné schopnosti již staří Keltové a Řekové. Zájem o něj neustal ani v dnešní moderní době. Jeho hlavní léčebnou schopností je regulace krevního tlaku. Jmelí obsahuje látky, které způsobují rozšíření krevních vlásečnic. Tím dojde k mírnému poklesu krevního tlaku. Díky své schopnosti odstraňovat vápenaté usazeniny v cévním systému je jmelí bílé považováno za jednu z mála rostlin nápomocných při řešení problémů s aterosklerózou. Současně bylina působí lehce diureticky čili močopudně. Uplatnění najde při zdolávání pocitů nervozity, neklidu a strachu, i při řadě dalších problémů.

Česnek setý (Allium sativum)

Česnek setý (Allium sativum)

Česnek je odnepaměti považován za elixír zdraví. Obsahuje alicin, který má dezinfekční účinky a navozuje mírné snížení krevního tlaku. Umí uvolňovat křeče, podporuje trávení a tvorbu žluči. Má schopnost odstraňovat střevní parazity a pomáhá při léčbě křečových žil. O česneku a jeho významu pro zdraví není pochyb. Kvůli zápachu se mu však řada lidí vyhýbá. V rámci doplňku stravy Liftea Hloh, jmelí, česnek je však česnek obsažen v kapslích a po jejich požití dech po česneku cítit není.

Časté dotazy

∴ Trpím rozkolísaným krevním tlakem. Způsobuje jej změna počasí, ale i stres. Je pro mne váš produkt Liftea Hloh, jmelí, česnek vhodný?

Samozřejmě. Právě pro lidi citlivé na změny atmosférického tlaku, projevující se změnami krevního tlaku nebo točením hlavy, ale i lidem s rozkolísaným tlakem ze stresu nebo z jiných zdravotních příčin, je doplněk stravy Liftea Hloh, jmelí, česnek určený.

∴ Jak bych měl přípravek Liftea Hloh, jmelí, česnek užívat?

Doporučenou dávkou je 1 až 2 tobolky přípravku denně, užité optimálně s jídlem a zapité sklenicí vody. Množství přípravku volte podle své hmotnosti a podle závažnosti vašich obtíží. Přípravek užívejte nejlépe spolu s jídlem. Doplněk stravy Liftea Bylinky pro odvodnění forte je možné užívat dlouhodobě.

∴ Mohu přípravek Liftea Hloh, jmelí, česnek užívat spolu s dalšími léky?

Přípravek může ovlivňovat účinnost některých léků. V případě, že pravidelně užíváte léky předepsané lékařem, je vhodné se domluvit o možnosti užívat tyto léky současně s doplňkem stravy Liftea Hloh, jmelí, česnek pro odvodnění forte – a to přímo se svým lékařem nebo s lékárníkem.

∴ Na jak dlouho mi vystačí doplněk stravy Liftea Hloh, jmelí, česnek?

Pokud užíváte denně jednu tobolku, tak na měsíc. V případě intenzivnější kúry, kdy se užívají až 2 tobolky denně, vám přípravek vydrží 15 dnů. Balení obsahuje 30 tobolek přípravku.