Liftea Colagenova HA

Pokud hledáte kvalitní a účinné řešení v boji proti vráskám, je Liftea Colagenova HA produkt přesně pro vás. Tento nutrikosmetický přípravek s lahodnou vanilkovou chutí přispívá ke zlepšení pevnosti a elasticity pleti a potlačuje tvorbu vrásek.
 • Silný a účinný bojovník proti vráskám
 • Přípravek pro krásnou pleť, zdravé vlasy, nehty a klouby
 • Obsahuje patentovaný Hydrolyzovaný kolagen Peptan® & kyselinu hyaluronovou HyaMax™

Jako ženy máme na sebe vysoké nároky na svůj vzhled. Pokud hledáte kvalitní a účinné řešení v boji proti vráskám, je Liftea Colagenova HA produkt přesně pro vás. Tento nutrikosmetický přípravek s lahodnou vanilkovou chutí přispívá ke zlepšení pevnosti a elasticity pleti a potlačuje tvorbu vrásek. Extrémně vysoká dávka hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové nemá na trhu srovnatelnou konkurenci. Přípravek je navíc skvělým pomocníkem i v boji za zdravý a bezbolestný pohybový aparát.

Vyhlaste boj stáří – ať už jde o vrásky nebo opotřebovaný pohybový aparát

Doplněk stravy Liftea Colagenova HA obsahuje vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové, jenž mají pozitivní vliv na pleť, vlasy, nehty a klouby. Obě látky se v přípravku nachází ve speciální patentované podobě, která je zárukou zaručené a maximální vstřebatelnosti naším organismem.

Kolagen je základní bílkovinovou složkou pojivové tkáně a představuje téměř 30 % bílkovin živočišné hmoty. Je klíčovým proteinem v lidském těle, zajišťuje soudržnost, pružnost a regeneraci kůže, chrupavek a kostí. Kolagen dodává pevnost a pružnost tkáním různých orgánů. V průběhu života se obnovuje, v kostech přibližně po roce a v kůži zhruba každých pět měsíců. S přibývajícím věkem však tvorba kolagenu klesá a snižuje se síla a odolnost jeho vláken. Nedostatek kolagenu také vede k rychlejšímu stárnutí pleti, zvýšené tvorbě vrásek, ke zhoršení kvality vlasů a nehtů a ke kloubním obtížím. V doplňku stravy Liftea Colagenova HA se kolagen nachází v patentované podobě jako Hydrolyzovaný kolagen Peptan®. Jde o čistý přírodní bioaktivní kolagen, který je dodávaný v optimálně vstřebatelné formě využitelné lidským tělem.

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle. Nachází se v mnoha tkáních včetně kůže, kloubů, kostí, chrupavek a očního sklivce. Přibližně 50 % kyseliny hyaluronové v organismu se nachází v kůži. Kyselina hyaluronová dokáže vázat velké množství vody odpovídající tisícinásobku své hmotnosti. Zadrží ji v tkáni, a tím vylepšuje její hydrataci a tonus. S rostoucím věkem se koncentrace této kyseliny v těle výrazně snižuje, což vede k tvorbě vrásek, suché a hrubé pleti a jejímu celkovému stárnutí. Tento jev lze utlumit podáváním doplňků stravy s obsahem kyseliny hyaluronové. V přípravku Liftea Colagenova HA je obsažena kvalitní značková kyselina hyaluronová HyaMax, která má jako první komerční kyselina hyaluronová účinky doloženy klinickými studiemi a je skutečně při ústním podání distribuována do pokožky a také do pojivových tkání.

Kyselina hyaluronová je spolu s kolagenem nezastupitelným prvkem pro udržení pevné struktury a vrstev kůže. Kolagen zajišťuje pevnost a kyselina hyaluronová vyživuje a hydratuje kolagen jako „mazivo“. Pozitivní účinky doplňku stravy Liftea Colagenova HA se projeví již po měsíci jeho užívání.

Složení a dávkování

Složení doplňku stravy:

 • hydrolyzovaný kolagen: 10 g
 • kyselina hyaluronová: 0,1 g
 • maltodextrin: 2,73 g
 • vanilková příchuť: 0,15 g
 • sladidlo z cukrové třtiny (sukralóza): 0,02 g

Nutriční hodnoty:

 • energetická hodnota: 46,4 kcal (195 kJ)
 • bílkoviny: 9 g
 • sacharidy: 2,9 g
 • tuky: 0 g
 • sodík: 0,18 g

Doporučená denní dávka: 1–2 tablety denně

Obsah balení: 390 g (vystačí na 30 dnů)

Komu je přípravek určen

 • Přípravek je určen pro ženy, ale i pro každého, kdo si chce udržet krásnou pleť bez vrásek.
 • Pomůže při problémech s nekvalitními vlasy a nehty.
 • Hodí se pro lidi, které trápí problémy kloubního aparátu. Zabraňuje degeneraci kloubů a snižuje bolestivost.
 • Je vhodný pro sportovce – profesionální i amatérské. Pomáhá zejména zlepšovat a udržovat pohybový aparát v kondici při sportech, kde je pohyb spojen s opakujícími dopady na tvrdou podložku. Tedy například u tenisu, běhu nebo v atletice obecně.

Přípravek není určen dětem. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Je rovněž nevhodný pro osoby s fenylketonurií.

Doporučená cena: 599 Kč

Byliny a účinné látky

Kolagen Peptan®

Nutrikosmetický přípravek Liftea Colagenova HA obsahuje značkový Hydrolyzovaný kolagen Peptan®, jehož výrobní postup je přísně sledován, aby bylo dosaženo přesné míry hydrolýzy, optimální molekulové hmotnosti a maximálního vstřebávání organismem.

Kolagen Peptan® je tvořen peptidy 1. typu, které se nacházejí v lidských kostech a kůži. Peptan® je vysoce čistý přírodní bioaktivní kolagen, který obsahuje více než 97 % proteinu (v suché bázi), dodávané ve formě, která je optimálně vstřebatelná a využitelná v lidském těle.

Kolagen Peptan® obsahuje 18 aminokyselin. Vyznačuje se převahou glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, které představují přibližně 50 % z celkového obsahu aminokyselin. Koncentrace glycinu a prolinu je 10 až 20krát vyšší než v jiných proteinech. Díky této velmi specifické skladbě aminokyselin má kolagen Peptan® multifunkční vlastnosti, které nelze najít u jiných zdrojů bílkovin.

Tři vědecké klinické studie předních dermatologických klinik prokazují účinnost kolagenu Peptan®. Při denním příjmu kolagenu Peptan® se výrazně zlepšuje struktura pleti a její vzhled již po jednom měsíci užívání. Studie prokázaly, že exogenní kolagenové peptidy přispívají ke stimulaci produkce fibroblastů a zvýšení jejich hustoty. Tím působí na zlepšení kvality pleti, která se stává pevnější a pružnější. Výsledky studií in-vitro a ex-vivo (v přirozeném a umělém prostředí) tyto schopnosti kolagenu Peptan® potvrdily. Klinické studie dále prokázaly, že se ženám zvýšila hydratace pleti o 28 % po osmi týdnech užívání a pružnost pleti o 19 % po 12 týdnech užívání.

 

Kyselina hyaluronová HyaMax™

Kyselina hyaluronová, označována také jako hyaluronan sodný, se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Jde o typ polysacharidu, který se nazývá mukopolysacharid. Řetězce mukopolysacharidů se skládají ze spojených molekul sacharidů a tvoří rosolovitou hmotu. Kyselina hyaluronová se nachází v mnoha tkáních včetně kůže, kloubů, kostí, chrupavek a očního sklivce.

Kyselina hyaluronová dokáže vázat množství vody odpovídající 1 000násobku své hmotnosti, zadrží ji v tkáni, a tím vylepšuje její hydrataci a tonus. S rostoucím věkem se koncentrace této kyseliny v těle výrazně snižuje, což vede k tvorbě vrásek, suché a hrubé pleti a jejímu celkovému stárnutí.

Tento jev lze utlumit podáváním doplňků stravy s obsahem kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je důležitou součástí extracelulárního matrixu, tzn. látky, která se nalézá mezi buňkami, a obsahuje kolagen, elastin a strukturální proteiny.

Přibližně 50 % kyseliny hyaluronové v organismu se nachází v kůži. Kyselina hyaluronová je spolu s kolagenem nezastupitelným prvkem pro udržení pevné struktury a vrstev kůže. Kolagen zajišťuje pevnost a kyselina hyaluronová vyživuje a hydratuje jako „mazivo“.

Kyselina hyaluronová podporuje obrannou funkci kůže a chrání před pronikáním škodlivých látek do těla.

V přípravku Liftea Colagenova HA je obsažena kvalitní značková kyselina hyaluronová HyaMax™, která má jako první komerční kyselina hyaluronové účinky doloženy klinickými studiemi a je skutečně při ústním podání distribuována do pokožky a také do pojivových tkání.

Časté dotazy

∴ Proč je lepší užívat hydrolyzovaný kolagen Peptan® než běžný kolagen?

Ne každý kolagen umí být organismem vstřebán. Hydrolyzovaný kolagen Peptan® je vyroben technologií, u které bylo dosaženo takové formy této látky, jež je maximálně vstřebatelná a využitelná našim organismem.

∴ Pro koho je produkt Liftea Colagenova HA určen?

Nutrikosmetický přípravek je určen pro každého, kdo si chce udržet mladistvý vzhled bez vrásek, ale i zdravý kloubní aparát. S přibývajícím věkem tvorba kolagenu v těle klesá a snižuje se síla a odolnost vláken. Nedostatek kolagenu vede k tvorbě vrásek. Řada výrobků pro vnitřní užití sice kolagen obsahuje, ale obvykle v nevstřebatelné, nebo ve špatně vstřebatelné podobě. Kolagen v podobě kosmetických přípravků na pleť je dnes už doporučován málo. Dochází totiž k negativnímu ucpávání pórů pleti. Proto je výhodné užívat právě výrobek Liftea Colagenova HA. Obsahuje maximálně vstřebatelný Hydrolyzovaný kolagen Peptan® a kyselinu hyaluronovou HyaMax™. Užívá se vnitřně a omladí nejen naši pleť, ale i klouby, které obě tyto důležité látky potřebují ke svému správnému fungování.

∴ Jsem muž a bolí mne klouby. Byl mi doporučen hydrolyzovaný kolagen. Mohu užívat výrobek Liftea Colagenova HA, i když je určen ženám na boj s vráskami?

Liftea Colagenova HA není jenom výrobkem pro ženy a nástrojem vedoucím ke zpevnění a navrácení elasticity pleti či k boji proti vráskám. Hydrolyzovaný kolagen Peptan® a kyselina hyaluronová HyaMax™ jsou skvělými pomocníky na cestě k dobře fungujícímu a bezbolestnému pohybového aparátu – stejně tak u mužů, jako u žen. Obě patentem chráněné látky jsou zárukou maximální vstřebatelnosti do organismu.

∴ Jak se Liftea Colagenova HA užívá?

Nutrikosmetický doplněk stravy Liftea Colagenova HA se užívá jako nápoj. Balení obsahuje účinné látky v práškové podobě. Doporučená dávka denně jsou dvě přiložené odměrky prášku. Stačí je dát do vody nebo jiné vhodné tekutiny, rozmíchat a vypít. Produkt má příjemnou vanilkovou příchuť.

∴ Nejsem zvyklá na sladké nápoje, a tak mi Liftea Colagenova HA ve vodě nechutná. Jak jinak lze výrobek užívat?

Mohl by vám chutnat výrobek ve studeném mléce doplněný kvalitním neslazeným kakaovým práškem. Pokud máte ráda sladší kakao, rozmíchejte dvě odměrky Liftea Colagenova HA v menším množství mléka s přidanou vrchovatou čajovou lžičkou kakaa. Pak dolijte mléko až do objemu 3 dcl, a ještě jednou zamíchejte. Pokud je takto namíchaný výrobek pro vás ještě pořád sladký, použijte na stejné množství mléka a kakaového prášku pouze jednu odměrku Liftea Colagenova HA. Během dne vypijte dvě takto připravené sklenice nutrikosmetického nápoje.

∴ Na jak dlouho mi vystačí doplněk stravy Liftea Colagenova HA?

Při doporučeném denním dávkování, které představuje dvě použité odměrky prášku denně, je 390gramové balení Liftea Colagenova HA určeno pro zhruba měsíční užívání.

∴ Slyšela jsem, že kolagen pomáhá na strie, je to pravda?

Strie máme spojeny zejména s obdobím těhotenství, kdy se objevují až u 85 % žen. Dokážou však potrápit už při růstu v pubertě, při obezitě, nebo když to přeženeme s cvičením. V poslední době se ukazuje, že dříve doporučované časté mazání problematických partií je méně účinné, než se tvrdilo. Na vzniku strií se podílí z velké části naše genetická výbava, ale i nedostatek kolagenu. Nejlepší prevencí proti vzniku strií je kombinace několika opatření: užívání doplňků stravy s obsahem kvalitního kolagenu, užívání vitaminu E, masáže na prokrvení pokožky, správná životospráva, dostatečný příjem tekutin a šetrné posilování ohrožených partií. Těmi jsou především břicho, boky, stehna, ruce a prsa.