Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen

Doplněk stravy Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen nabízí unikátní kombinaci zelených „superpotravin“ – chlorellu, spirulinu a zelený ječmen.
  • Zelené potraviny pro vitalitu, imunitu a trávení
  • Tři superpotraviny v jednom výrobku

Doplněk stravy Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen nabízí unikátní kombinaci zelených „superpotravin“ – chlorellu, spirulinu a zelený ječmen. Svým složením přispívá k vitalitě a normální činnosti jater, žlučníku a trávicího traktu. Má prokazatelně antioxidační účinky. Chlorella a spirulina pomáhají k přirozené obranyschopnosti a pročištění organismu. Zelený ječmen je přírodním zdrojem celého spektra vitaminů a minerálů.

Posilněte imunitu a podpořte vitalitu zelenými superpotravinami

Zelené potraviny jsou bohaté na vitaminy, antioxidanty, enzymy i minerální látky. Ty nám naše strava nemusí vždy nabídnout v dostatečném množství. Proto je výhodné doplnit je v podobě zelených potravin, které dodají tělu to, co potřebuje, aby mělo sílu bránit se nepříznivým vlivům okolí. Posilují tak přirozenou imunitu organismu a dodávají nám vitalitu. Teď máme možnost si tyto zelené superpotraviny dopřát hned 3 v 1 – díky doplňku stravy Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen.

Sladkovodní řasa chlorella, sinice spirulina i mladý zelený ječmen jsou silnými antioxidanty. Příznivě ovlivňují naši vitalitu a přirozenou obranyschopnost. Chlorella napomáhá normálnímu fungování střevního traktu a podporuje mikrobiální rovnováhu. Je pomocníkem pro zdravé trávení a funkci jater. Má schopnost pročišťovat. Přispívá též k normální činnosti srdce a cév. Spirulina pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a je skvělá jako partner při hubnutí. Mladý ječmen je unikátní tonikum vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje.

Složení a dávkování

Složení doplňku stravy:

  • Chlorella, Chlorella pyrenoidosa: 173 mg
  • Spirulina, lat. Arthrospira platensis: 173 mg
  • Ječmen setý (také zelený ječmen nebo mladý ječmen), Hordeum vulgare L.: 173 mg
Doporučená denní dávka: 2× denně 3 tablety před jídlem

Komu je přípravek určen

  • Přípravek je určen pro lidi, kteří preferují zdravou stravu.
  • Oblíbí se jej příznivci superpotravin a moderních stravovacích trendů.
  • Hodí se pro každého, kdo potřebuje posílit imunitu a vitalitu.
  • Ocení jej lidé, kteří preferují přírodní přípravky.
  • Je vhodný pro vegetariány a vegany, i pro lidi s laktózovou intolerancí.

Přípravek není určen dětem. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. 

Doporučená cena: 289 Kč

Byliny a účinné látky

Chlorella (Chlorella pyrenoidosa)

Chlorella (Chlorella pyrenoidosa)

Chlorella je sladkovodní řasa. Obsahuje vysoké množství lehce stravitelných bílkovin i vyváženou škálu biologicky aktivních látek: vitaminů, minerálů a stopových prvků. Patří mezi nejbohatší zdroje chlorofylu a současně umí našemu tělu dodat tolik potřebnou vlákninu.

Spirulina (Arthrospira platensis)

Spirulina (Arthrospira platensis)

Pozitivní účinky spiruliny na lidský organismus znali již staré národy Aztéků, Inků nebo Asiatů. Tato tmavozelená vodní mikrořasa, sinice, je velice bohatá na bílkoviny. Obsahuje velké množství mikro a makro prvků (chlorofyl, beta karoteny, železo, vápník, zinek, selen aj.) a vitaminy (A, B1, B, B3, B5, B6, B9, B12, C, E, K a 60 % proteinů).

Zelený ječmen (mladý ječmen setý, Hordeum vulgare L.)

Zelený ječmen (mladý ječmen setý, Hordeum vulgare L.)

Zelený ječmen je vlastně mladý ječmen setý vyklíčený do výšky cca 15 až 25 cm. Když klíčí a roste, získává nesmírné množství živin a energie ze země, vzduchu, vody a slunce. Obsahuje 20 aminokyselin, včetně osmi esenciálních, které si naše tělo neumí vytvořit samo. Je bohatým zdrojem vitaminů a minerálů. Šťáva z mladého ječmene pomáhá obnovit alkalickou rovnováhu v našem těle.

Časté dotazy

∴ Jak bych měl přípravek Chlorella, spirulina, zelený ječmen užívat?

Doporučenou dávkou jsou 2× denně 3 tablety před jídlem zapité sklenicí vody. Doplněk stravy Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen je možné užívat dlouhodobě.

∴ Na jak dlouho mi vystačí doplněk stravy Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen?

Pokud užíváte denně tři tablety, tak vám balení vystačí na téměř 3 měsíce. Balení obsahuje 250 tablet přípravku.

∴ Kde se dá Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen koupit?

Doplněk stravy Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen se dá koupit v síti drogerií dm a ve vybraných lékárnách.

∴ Mohu doplněk stravy Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen používat do zdravých koktejlů?

Ano, je to velice snadné. Tablety Liftea Chlorella, spirulina stačí přidat do odšťavněného ovoce či zeleniny, nebo do smoothie, a nechat rozpustit.