Liftea Ananas

 • Přírodní prostředek podporující hubnutí
 • Účinný přírodní antioxidant

Doplněk stravy Liftea Ananas je přírodní prostředek na bázi bromelinu podporující hubnutí. Přináší pocit sytosti a upravuje metabolismus. Současně usnadňuje odstraňování toxinů z organismu a reguluje hladinu cholesterolu v těle. K úbytku tělesné hmotnosti dochází díky zintenzivnění procesu proměny tuku na energii (tzv. efekt termogeneze).

Hubnutí a štíhlá linie pomocí přírody

Přípravek Liftea Ananas je vhodný pomocník při hubnutí a prostředek vhodný při snaze udržet si štíhlou linii. Obsahuje účinný bromelain, který podporuje štěpení bílkovin, a tím podporuje trávení. Další účinná látka, obsažená v produktu, synefrin, podporuje metabolismus tuků a sacharidů. Součástí doplňku stravy je i extrakt ze zeleného čaje. Ten je zdrojem polyfenolů působících na metabolismus tuků a zároveň má antioxidační účinky.

Složení a dávkování

Složení doplňku stravy:

 • ananasový prášek: 200 mg
 • bromelain: 5 mg
 • extrakt ze zeleného čaje: 40 mg (z toho 50 %, tj. 20 mg polyfenoly)
 • extrakt z divokého pomeranče (lat. Citrus aurantium): 3,4 mg (z toho 30 % synefrin, tj. 1 mg)

Další přidané látky:

 • sladilo sorbitol
 • protispékavá látka steran horečnatý
Doporučená denní dávka: 2–3 tablety 2x denně

Komu je přípravek určen

 • Přípravek je určen osobám s nadváhou.
 • Hodí se pro každému, kdo si chce udržet štíhlou linii.
 • Hodí se pro osoby vykazující tendence k tloustnutí.
 • Ocení ji osoby s poruchami trávení i se zvýšenou chutí k jídlu.

Nejsou známé žádné skupiny osob, pro které by byl přípravek nevhodný. Přesto se obecně nedoporučuje hubnutí v těhotenství.

Doporučená cena: 169 Kč

Byliny a účinné látky

Ananas

Ananas je ideálním pomocníkem při trávení a vhodnou součástí odtučňovacích kúr. K tomu je navíc bohatým zdrojem vitaminů a stopových prvků. Jde především o vitaminy skupiny B, betakaroten a vitamin C. Ze stopových prvků je ananas zásobárnou hořčíku, železa, zinku, manganu, draslíku, sodíku, síry a fosforu. Účinnou látkou se schopností odvodňovat a současně odbourávat tuky je bromelain (označovaný též jako bromelin). Tento enzym má však i mnoho dalších pozitivních vlastností. Těmi jsou například jeho protizánětlivé účinky, podporování hojení ran, zmírňování otoků a bolesti a mnoho dalších.

Zelený čaj

Obecně platí, že zelený čaj je výborným pomocníkem při hubnutí. Dokáže nastartovat účinné spalování tuků a snižuje chuť na sladké. Pokládá se za pomocníka při boji s obezitou, ale i s řadou takzvaných civilizačních nemocí. Dokáže udržet svěží mysl a je silným antioxidantem.

Divoký pomeranč

Divoký pomeranč neboli pomeranč hořký, je známý rovněž pod jménem bigaradie. Z jeho nezralých plodů se extrahuje látka Synefrin, která podporuje metabolismus, rozklad tuků nazývaný lipolýza, termogenezi (produkci tělesného tepla) využívanou při odbourávání tuků a celkové snižování apetitu.

Časté dotazy

∴ Jak se má přípravek Liftea Ananas užívat?

Doporučené dávkování je užít 2–3 tablety, a to dvakrát denně. Přípravek je třeba dobře zapít, určitě plnou sklenicí vody.

∴ Je doplněk stravy Liftea Ananas zárukou, že zhubnu?

Liftea Ananas přináší kombinaci účinných látek, které vám v hubnutí budou nápomocné. Samozřejmě bez celkové změny životního stylu ke zdravějšímu to nepůjde. Žádný zázračný prostředek na hubnutí totiž neexistuje. Existují ale užiteční pomocníci, jako je Liftea Ananas, kteří dokážou náš metabolismus nastavit tak, abychom hubli snadněji, s větším efektem, rychleji a rovněž zdravěji.

∴ Zkoušela jsem ananasovou dietu a nefungovala. Bude fungovat váš přípravek?

Ananasová dieta patří sice co do realizace mezi jednoduché, avšak rozhodně ne zdravé diety. Doporučuje se u ní po dobu minimálně 3 až 7 dnů jíst pouze ananas a doplňkové ovoce – zejména kiwi nebo exotickou papáju. Takto jednostranná však dieta dokáže poškodit zdraví, a i kdybychom při ní nakonec kvůli snížení příjmu kalorií zhubli, bude efekt jen krátkodobý a způsobený především hladověním spojeným s dietou. Liftea Ananas není ananasovou dietou, ale přípravkem, který nabízí účinné látky z ananasu, jenž nám s hubnutím dokážou pomoci. Ty navíc kombinuje s dalšími účinnými látkami pro trávení, upravuje náš metabolismus a zjednodušuje následné hubnutí.

∴ Lze doplněk stravy Liftea Ananas užívat dlouhodobě?

Ano, Liftea Ananas je doplňkem stravy, jehož pozitivní vlastnosti lze využívat dlouhodobě. Lze jej doporučit jako vašeho stálého pomocníka při snaze udržet si štíhlou linii trvale, anebo jako partnera při snaze konečně zhubnout.